رادیو جوان

معرفی برنامه ها

نام گروه

نام برنامه

نوع برنامه

ساعت پخش

مدت

روزهاي پخش

سردبير

تهيه کننده

گوينده

جوان و فرهنگ

کافه رادیو

زنده

14:30

90

شنبه تا چهارشنبه

مهدی شاهرضایی

سیروس رجبی/ محمدنیا

مهران دوستی

الفبای جوانی

زنده

14:30

90

جمعه

نادر ختایی

اکبر لکلری

سعید پورمحمودی

اینجا شب نیست

زنده

24:00

120

جمعه

نادر ختایی

حسین سلطانی

شهرام شکیبا

اینجا شب نیست

زنده

24:00

120

دوشنبه

ابوالقاسم صادقی

فریبرز گلبن

فرزاد حسنی

بین خودمون باشه

تولیدی

22:00

30

هر شب

محمد علی علایی/ شهاب نادری

سیروس رجبی

منصور ضابطیان

سمفونی جیرجیرکها

تولیدی

16:15

15

یکشنبه و سه شنبه

محمد علی علایی

سیروس رجبی

خلیل جوادی

آبی تر از سپید

تولیدی

12:00

30

جمعه

محمد علی علایی

حسین سلطانی

لیلا ادیبان

مثلث

زنده

12:00

45

سه شنبه

شهاب نادری

سیروس رجبی

شهباز زمان

آپارات

زنده

14:30

90

پنج شنبه

شهاب نادری

فریبرز گلبن

اشکان صادقی

چهار باغ

تولیدی

22:30

30

هر روز

طاهره رمضانعلی پور

خ عبدالله زاده/ سیروس رجبی

فاطمه عباسی/ اعظم حبیبی

هزار افسان

تولیدی

23:00

30

پنج شنبه

زینت صالح پور

خ عبدالله زاده

مهران دوستی

صدای کاغذی

تولیدی

23:00

30

سه شنبه

طاهره رمضانعلی پور

پروین شریف زاده

لیلا ادیبان

عقیق و عتیق

تولیدی

21:45

15

شنبه تا پنج شنبه

آفاق شوهانی

پروین شریف زاده

مریم واعظ پور

ترانه آبی

تولیدی

2:30

30

هر روز

 

 

 

ایران در گذر زمان

تولیدی

3:30

30

هر روز

 

 

 

موسیقی شب

تولیدی

3:15

15

هر روز

 

 

 

در کوچه آفتاب

تولیدی

7:00

30

جمعه

 

 

 

کیمیای خیال

تولیدی

2:00

30

کیمیای خیال

 

 

 

سرزمین من

تولیدی

23:00

30

سرزمین من

 

 

 

تنفس صبح

تولیدی

6:55

5

هر روز

آفاق شوهانی/ سمیه نازنینی

پروین شریف زاده

فاطمه عباسی

جــوان و ورزش

ایستگاه ورزش

زنده

21:00

45

شنبه الی پنج شنبه

حسین قوامی/شکوفه موسوی

حسین سلطانی

اسماعیل پور مشکین

تیتر داغ

زنده

11:30

30

شنبه الی پنج شنبه

بابازاده/سلطانی

حسین سلطانی

اسماعیل پور / کرمی

چهار چهار دو

زنده

21:00

60

جمعه

بابازاده

لک لری

 

قضاوت با شما

تولیدی

16:00

15

شنبه تا  چهارشنبه

عبدالحسین کرمی

حسین سلطانی

عباسی

گذرگاه ورزش

تولیدی

7:30

30

جمعه

سمیرا سلطانی

سلطانی

 

برگ برنده

زنده

16:00

45

پنج شنبه

صادقی

گلبن

 

جمعه ها جوانی

زنده

9:00

90

جمعه

صادقی

گلبن

 

ساعت شنی

تولیدی

19:45

15

شنه تا چهارشنبه

نقدی

حسن پور

رفیعی

جنب و جوش

تولیدی

6:15

15

شنبه تا جمعه

مرادیان

مرادیان

صادقی

این جا شب نیست

زنده

24:00

120

دوشنبه

مرادیان

گلبن

مهردادیان

نمکدون

تولیدی

9:55/18:55

5

شنبه تا  جمعه

استاد احمد

رجبی

صادقی

خط و ربط

زنده

16:00

45

جمعه

 

 

 

توپ

زنده

17:00

90

پنج شنبه

 

 

 

دنده معکوس

زنده

17:00

90

جمعه

 

 

 

پلکان

تولیدی

23:00

30

یکشنبه ها

استاد احمد

رجبی

صادقی

روزنامه جمعه

تولیدی

14:00

30

جمعه

 

 

 

مثلث

زنده

12:00

45

چهار شنبه

 

 

 

اینجا شب نیست

زنده

24:00

120

پنج شنبه ها

صنوبری

رجبی

مرادیان

نام گروه

نام برنامه

نوع برنامه

ساعت پخش

مدت

روزهاي پخش

سردبير

تهيه کننده

گوينده

جوان و دانش

یک شروع خوب

تولیدی

6:45

10

شنبه تا چهارشنبه

مراد حاصلی

شیخ زاده

توکل

صبح دانش

زنده

9:00

45

شنبه تا چهارشنبه

مراد حاصلی

شریف زاده

کرمی

پلاسما

زنده

14:00

30

شنبه تا چهارشنبه

پاچنگی

شریف زاده

عباسی

گپ علمی

تولیدی

19:30

15

شنبه تا چهارشنبه

سوادکوهی

لک لری

سواد کوهی

مثلث

زنده

12:00

45

دوشنبه

سوادکوهی

 

سواد کوهی

اینجا شب نیست

زنده

24:00

120

چهارشنبه

نیکو قدم

رجبی

شرافتی

کاراگاهان علم

تولیدی

23:00

30

چهار شنبه

مراد حاصلی

سلطانی

رفیعی

دانش و پرسش

تولیدی

10:30

30

جمعه

نیکو قدم

شریف زاده

شرافتی/غدیریان

خارج از کادر

تولیدی

8:00

30

جمعه

مرادیان

حامد مرادیان

اکبری

تابستان زندگی

تولیدی

16:45

15

جمعه

مراد حاصلی

 

کارشناس بومی

نام گروه

نام برنامه

نوع برنامه

ساعت پخش

مدت

روزهاي پخش

سردبير

تهيه کننده

گوينده

جـوان و جـامعـه

جوان ایرانی سلام

زنده

7:00

90

شنبه تا پنج شنبه

میر مجلسی/صداقتی

شایان

 

جوونی در بست

زنده

10:00

60

شنبه تا چهارشنبه

وحید نیکو قدم

 

 

کلاس جوونی

زنده

17:00

90

شنبه تا چهارشنبه

با پیران

 

 

آتش پنهان

تولیدی

16:45

15

پنجشنبه ها

اسد نیا

 

 

شاید گاهی جایی

تولیدی

23:00

30

جمعه

دوستی

 

 

مثلث

زنده

12:00

45

شنبه

اصانلو

 

 

باشگاه تعطیلات

زنده

9:00

120

پنج شنبه

اصانلو

 

 

اینجا شب نیست

زنده

24:00

120

شنبه

اورنگی

 

 

خانواده

تولیدی

19:00

30

شنبه تا چهارشنبه

 

 

 

کتیبه

تولیدی

16:30

15

دو شنبه و چهار شنبه

نوبخت

 

 

جوان و انديشه

به امید تو

تولیدی

6:00

15

روززانه

صالحی / قنبری

محمد نیا

صداقتی/واعظ پور

یه جور دیگه

تولیدی

11:00

30

شنبه  تا پنج شنه

ملا لو / یزدی زاده

حسن پور / محمد نیا

مشکینی

کسی صدام میزنه

تولیدی

12:30

60

شنبه تا جمعه

عبدالرحیم/ملا لو

شیخ زاده/محمد نیا

 

کسی صدام میزنه

تولیدی

12:45

45

شنبه تا جمعه

عبدالرحیم/ملا لو

شیخ زاده/محمد نیا

 

معمولی نیست

زنده

16:30

30

شنبه تا چهارشنبه

خواجه محمود

گلبن / محمد نیا

اسماعیل پور

و اما امشب

زنده

20:00

60

شنبه تا چهارشنبه

عسگری

محمد نیا / حسن پور

هاشمی

مثلث

زنده

12:00

45

یکشنبه

 

 

مهکام

رو موج ما بمون

زنده

19:00

120

پنج شنبه وجمعه

عبدالرحیم

 

 

آهای دلا با وضو

تولیدی

14:00

30

پنج شنبه

فرزانه

محمد نیا

 

رادیو همراه

تولیدی

11:00

60

جمعه

 

 

 

اینجا شب نیست

زنده

24:00

120

        جمعه

فکری

محمد نیا

 

منطقه اختصاصی

تولیدی

23:00

30

شنبه

 

 

 

ادارة كل نمايش

نمايـــش

توليدي

23:30

30

همه روزه

معاونت سياسي

خبــــر

زنده

4 نوبت

75

دو بخش خبري 120 ثانيه‌اي در ساعات 15:30 و 16:30 جايگزين خبر 5 دقيقه‌اي ساعت 17:00 شده است. در جمعه‌ها و روزهاي تعطيل خبر 5 دقيقه‌اي پخش نمي‌شود.

 

 

 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیستم مهر 1388ساعت 10:21  توسط روابط عمومی رادیو جوان  |