رادیو جوان

گفتگوبا کارگردان سریال جراحت در رادیو جوان

برنامه بین خودمون باشه رادیو جوان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 11 و 12 آبان میزبان محمد مهدی عسگرپور خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان ، برنامه بین خودمون باشه که کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان هر شب در گفتگویی صمیمانه با هنرمندان ، سیاستمداران ، ورزشکاران و ... به بررسی فعالیتها ، زندگی شخصی و ... این افراد می پردازد، در این برنامه با محمد مهدی عسگر پور کارگردان سریال جراحت و مدیر عامل خانه سینما گفتگو خواهد کرد.

بین خودمون باشه هر شب از ساعت 22.30 به سردبیری طاهره رمضانعلی پور و گویندگی شهباز زمان و به تهیه کنندگی زهرا عبداله زاده از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

 

+ نوشته شده در  دوشنبه دهم آبان ۱۳۸۹ساعت 14:41  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

گفتگو با اردشیر رستمی در رادیو جوان

 برنامه بین خودمون باشه رادیو جوان در روزهای یکشنبه و دوشنبه 9 و 10 آبان میزبان       اردشیر رستمی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان ، برنامه بین خودمون باشه که کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان هر شب در گفتگویی صمیمانه با هنرمندان ، سیاستمداران ، ورزشکاران و ... به بررسی فعالیتها ، زندگی شخصی و ... این افراد می پردازد، در این برنامه با اردشیر رستمی کاریکاتوریست،مجسمه ساز،تصویر ساز،نویسنده،طراح لباس،معمار و بازیگر گفتگو خواهد کرد.

بین خودمون باشه هر شب از ساعت 22.30 به سردبیری طاهره رمضانعلی پور و گویندگی شهباز زمان و به تهیه کنندگی زهرا عبداله زاده از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

 

+ نوشته شده در  یکشنبه نهم آبان ۱۳۸۹ساعت 9:19  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

بیژن خاوری به رادیو جوان می رود

 

برنامه بین خودمون باشه رادیو جوان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 27و 28 مهرماه میزبان بیژن خاوری خواننده محبوب خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان ، برنامه بین خودمون باشه که کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان هر شب در گفتگویی صمیمانه با هنرمندان ، سیاستمداران ، ورزشکاران و ... به  بررسی فعالیتها ، زندگی شخصی و ... این افراد می پردازد، در این برنامه با بیژن خاوری خواننده محبوب گفتگو خواهد شد.

بین خودمون باشه هر شب از ساعت 22 به سردبیری طاهره رمضانعلی پور و گویندگی شهباز زمان و به تهیه کنندگی زهرا عبداله زاده از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

 

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هفتم مهر ۱۳۸۹ساعت 14:55  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

با رادیو جوان به ایلام سفر کنید

 برنامۀ «سرزمین من» رادیو جوان در روز دوشنبه 26 مهرماه به موضوع آثار باستانی و جاذبه های گردشگری و آئین های بومی مردم ایلام می پردازد.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان در این برنامه با سفر به شهرهای تاریخی ایران به آثار باستانی ، جاذبه های گردشگری ،آئین های بومی و فرهنگ های مختلف روستاها و استان های کشور پرداخته خواهد شد.

برنامۀ«سرزمین من»کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان که هر هفته روزهای دوشنبه به سردبیری سهیلا خدادادی ،تهیه کنندگی زهرا عبدالله زاده ،گزارشگری زهره عبدالرحیم وگویندگی نسیم رفیعی ، احسان همتی از ساعت 23 از رادیو جوان به روی آنتن می‌رود.

 

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و ششم مهر ۱۳۸۹ساعت 13:47  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

جراحی پلاستیک در رادیو جوان

 برنامه بین خودمون باشه رادیو جوان در روز یکشنبه 25/7/89 میزبان دکتر فرهاد حافظی فوق تخصص جراحی پلاستیک خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان ، برنامه بین خودمون باشه که کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان هر شب در گفتگویی صمیمانه با هنرمندان ، سیاستمداران ، ورزشکاران و ... به  بررسی فعالیتها ، زندگی شخصی و ... این افراد می پردازد، در این برنامه با دکتر فرهاد حافظی فوق تخصص جراحی پلاستیک و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفتگو خواهد شد.

بین خودمون باشه هر شب از ساعت 22 به سردبیری طاهره رمضانعلی پور و گویندگی شهباز زمان و به تهیه کنندگی زهرا عبداله زاده از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم مهر ۱۳۸۹ساعت 13:29  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

عماد افروغ به رادیو جوان می رود

 برنامه بین خودمون باشه رادیو جوان در روز یکشنبه 18/7/89 میزبان عماد افروغ خواهد بود.  

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان ، برنامه بین خودمون باشه که کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان هر شب در گفتگویی صمیمانه با هنرمندان ، سیاستمداران ، ورزشکاران و ... به  بررسی فعالیتها ، زندگی شخصی و ... این افراد می پردازد، در این برنامه با عماد افروغ نماینده مجلس هفتم گفتگو خواهد شد.

بین خودمون باشه هر شب از ساعت 22 به سردبیری محمد علی علایی و گویندگی مازیار فکری ارشاد و به تهیه کنندگی سیروس رجبی از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

 

+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم مهر ۱۳۸۹ساعت 9:9  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

آسیب شناسی سینمای کودک و نوجوان در رادیو جوان

برنامه آپارات رادیو جوان در روز پنجشنبه15/7/89 به موضوع آسیب شناسی سینمای کودک و نوجوان می پردازد.

 به گزارش روابط عمومی رادیو جوان در این برنامه با مازیار فکری ارشاد کارشناس سینما، در خصوص آسیب شناسی سینمای کودک و نوجوان گفتگو خواهد شد.

برنامه آپارات کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان که به سردبیری شهاب نادری مقدم و به گویندگی اشکان صادقی که پنجشنبه هرهفته از ساعت14.30 از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهاردهم مهر ۱۳۸۹ساعت 14:16  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

تصویر گر کتاب کودک در رادیو جوان

 برنامه بین خودمون باشه رادیو جوان در روز چهارشنبه 14/7/89 میزبان شیرین بنی صدر خواهد بود.

 به گزارش روابط عمومی رادیو جوان ، برنامه بین خودمون باشه که کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان هر شب در گفتگویی صمیمانه با هنرمندان ، سیاستمداران ، ورزشکاران و ... به  بررسی فعالیتها ، زندگی شخصی و ... این افراد می پردازد، در این برنامه با شیرین بنی صدر نویسنده ،مجسمه ساز ،نقاش و تصویرگر کتاب کودک گفتگو خواهد کرد.

بین خودمون باشه هر شب از ساعت 22 به سردبیری طاهره رمضانعلی پور و گویندگی شهباز زمان و به تهیه کنندگی زهرا عبداله زاده از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهاردهم مهر ۱۳۸۹ساعت 10:25  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

رادیو جوان بررسی می کند:

اختلاف خانه سینما با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

برنامه مثلث رادیو جوان در روز سه شنبه6/7/89 به موضوع اختلافات خانه سینما و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می پردازد.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان در این برنامه در گفتگو با علیرضا سجادپور مدیر کل نظارت و ارزشیابی ، رضا استادی کارشناس و منتقد و مازیار فکری ارشاد به موضوع اختلاف خانه سینما و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخته خواهد شد.

لازم به ذکر است در شهریور ماه گذشته در جشن سالانه خانه سینما ، جمعی از اهالی سینما نسبت به جایگاه خانه سینما سخنانی را ابراز نمودند.

مثلث روزهای سه شنبه کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان که به سردبیری شهاب نادری مقدم و با گویندگی شهباز زمان از ساعت12:30 از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم مهر ۱۳۸۹ساعت 11:41  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

بهزاد فراهانی در رادیو جوان

برنامه بین خودمون باشه رادیو جوان از روز یکشنبه 4/7/89 به مدت چهارشب میزبان بهزاد فراهانی نویسنده، بازیگر و کارگردان تئاتر و تلویزیون خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان ، برنامه بین خودمون باشه که کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان هر شب در گفتگویی صمیمانه با هنرمندان ، سیاستمداران ، ورزشکاران و ... به  بررسی فعالیتها ، زندگی شخصی و ... این افراد می پردازد، در این برنامه با بهزاد فراهانی ،گفتگو خواهد کرد.

 بین خودمون باشه کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان که به سردبیری طاهره رمضانعلی پور وبه گویندگی شهباز زمان و تهیه کنندگی زهرا عبدالله زاده هرشب از ساعت 22:30 از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

+ نوشته شده در  یکشنبه چهارم مهر ۱۳۸۹ساعت 12:5  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

از افق تا اخراجی ها در رادیو جوان

برنامه آپارات رادیو جوان در روز پنجشنبه1/7/89 به موضوع سینمای دفاع مقدس می پردازد.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان در این برنامه در گفتگو با مسعود ده نمکی و دیگر کارشناسان سینمای دفاع مقدس بررسی خواهد شد.

برنامه آپارات کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان که به سردبیری شهاب نادری مقدم و به گویندگی اشکان صادقی که پنجشنبه هرهفته از ساعت14 از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم شهریور ۱۳۸۹ساعت 15:12  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

علی اصغر فیضی زاده در رادیو جوان

برنامه بین خودمون باشه رادیو جوان در روز پنجشنبه 1/7/89 میزبان علی اصغر فیضی زاده خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان ، برنامه بین خودمون باشه که کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان هر شب در گفتگویی صمیمانه با هنرمندان ، سیاستمداران ، ورزشکاران و ... به  بررسی فعالیتها ، زندگی شخصی و ... این افراد می پردازد، در این برنامه به مناسبت آغاز سال تحصیلی با علی اصغر فیضی زاده معلم و ناشر،گفتگو خواهد کرد.

بین خودمون باشه هر شب از ساعت 22 به سردبیری طاهره رمضانعلی پور و گویندگی شهباز زمان و به تهیه کنندگی زهرا عبداله زاده از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم شهریور ۱۳۸۹ساعت 13:0  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

علی اصغر شریف زاده در رادیو جوان

  برنامه بین خودمون باشه رادیو جوان در روز چهارشنبه 31/89/6 میزبان علی اصغر شریف زاده خواهد بود.

 به گزارش روابط عمومی رادیو جوان ، برنامه بین خودمون باشه که کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان هر شب در گفتگویی صمیمانه با هنرمندان ، سیاستمداران ، ورزشکاران و ... به  بررسی فعالیتها ، زندگی شخصی و ... این افراد می پردازد، در این برنامه با علی اصغر شریف زاده  مهندس پرواز و هنر پیشه تئاتر ،تلویزیون و سینما،گفتگو خواهد کرد.

بین خودمون باشه هر شب از ساعت 22 به سردبیری طاهره رمضانعلی پور و گویندگی شهباز زمان و به تهیه کنندگی زهرا عبداله زاده از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

+ نوشته شده در  سه شنبه سی ام شهریور ۱۳۸۹ساعت 18:55  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

ایمان خطیب در رادیو جوان

برنامه بین خودمون باشه رادیو جوان در روز پنجشنبه 18/6/89 میزبان ایمان خطیب خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان ، برنامه بین خودمون باشه که کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان هر شب در گفتگویی صمیمانه با هنرمندان ، سیاستمداران ، ورزشکاران و ... به  بررسی فعالیتها ، زندگی شخصی و ... این افراد می پردازد، در این برنامه با ایمان خطیب (خواننده) ،گفتگو خواهد کرد.

بین خودمون باشه هر شب از ساعت 22 به سردبیری طاهره رمضانعلی پور و گویندگی شهباز زمان و به تهیه کنندگی زهرا عبداله زاده از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه هفدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 11:48  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

مخبر کمیسیون انرژی مجلس در رادیو جوان

 برنامه بین خودمون باشه رادیو جوان در روز چهارشنبه 17/6/89 میزبان نماینده مردم قروه در مجلس و مخبر کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی سید عماد حسینی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان ، برنامه بین خودمون باشه که کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان هر شب در گفتگویی صمیمانه با هنرمندان ، سیاستمداران ، ورزشکاران و ... به  بررسی فعالیتها ، زندگی شخصی و ... این افراد می پردازد، در این برنامه با نماینده مردم قروه در مجلس و مخبر کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی سید عماد حسینی ،گفتگو خواهد کرد.

بین خودمون باشه هر شب از ساعت 22 به سردبیری طاهره رمضانعلی پور و گویندگی شهباز زمان و به تهیه کنندگی زهرا عبداله زاده از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

 

+ نوشته شده در  سه شنبه شانزدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 11:37  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

حسن همایونفال در رادیو جوان

برنامه بین خودمون باشه رادیو جوان در روز یکشنبه 14/6/89 میزبان خواننده سرشناس حسن همایونفال خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان ، برنامه بین خودمون باشه که کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان هر شب در گفتگویی صمیمانه با هنرمندان ، سیاستمداران ، ورزشکاران و ... به  بررسی فعالیتها ، زندگی شخصی و ... این افراد می پردازد، در این برنامه با خواننده سرشناس حسن همایونفال ،گفتگو خواهد کرد.

حسن همایونفال دارای آثار فروانی است که از مهم ترین ترانه های وی می توان به کوچه ها (ای نسیم سحری )،شکوفه بهاران،حال عاشقان ،قطره سرخ امید و....اشاره نمود.

بین خودمون باشه هر شب از ساعت 22 به سردبیری طاهره رمضانعلی پور و گویندگی شهباز زمان و به تهیه کنندگی زهرا عبداله زاده از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم شهریور ۱۳۸۹ساعت 12:1  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

آسیب شناسی فیلمنامه در رادیو جوان

برنامه سینمایی آپارات رادیو جوان در روز پنجشنبه28/5/89 به آسیب شناسی فیلمنامه می پردازد.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان در این برنامه در گفتگو با هادی مقدم دوست و سعید عقیقی مشکلات فیلمنامه ها و فیلمنامه نویسی در سینمای ایران نقد و بررسی خواهد شد.

مقدم دوست تاکنون نویسنده فیلمهایی چون بی پول بوده و عقیقی نیز نویسندگی فیلمهایی چون صداها و شبهای روشن را در کارنامه خود دارد.

برنامه آپارات کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان که به سردبیری شهاب نادری مقدم و به گویندگی اشکان صادقی که پنجشنبه هرهفته از ساعت14 از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۸۹ساعت 11:15  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

محسن امیر یوسفی در رادیو جوان

برنامه بین خودمون باشه رادیو جوان در روز سه شنبه 26/5/89 میزبان محسن امیریوسفی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان ، برنامه بین خودمون باشه که کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان هر شب در گفتگویی صمیمانه با هنرمندان ، سیاستمداران ، ورزشکاران و ... به  بررسی فعالیتها ، زندگی شخصی و ... این افراد می پردازد، در این برنامه با محسن امیریوسفی کارگردان سینما ،گفتگو خواهد کرد.

فیلم آتشکار به کارگردانی امیر یوسفی و با بازی حمید فرخ نژاد در بیست و هشتمین جشنواره فجر با استقبال منتقدین و مخاطبین قرار گرفت اما در سینما نمایش داده نشده است.

بین خودمون باشه هر روز از ساعت 22 به سردبیری محمدعلی علایی و گویندگی منصور ضابطیان و به تهیه کنندگی سیروس رجبی از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۸۹ساعت 13:46  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

آسیب شناسی موسیقی پاپ در رادیو جوان

برنامه مثلث رادیو جوان در روز سه شنبه26/5/89 به آسیب شناسی موسیقی پاپ می پردازد.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان در این برنامه در گفتگو با خشایار اعتمادی و قاسم افشار روند تکامل موسیقی پاپ نقد و بررسی خواهد شد و به معضلات و مشکلات و موانع آسیب های این بخش از موسیقی در ایران پرداخته خواهد شد.

برنامه مثلث روزهای سه شنبه کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان که به سردبیری شهاب نادری مقدم و به کارشناسی شهباز زمان از ساعت12 از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۸۹ساعت 13:46  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

علیرضا جاویدنیا در رادیو جوان

برنامه بین خودمون باشه رادیو جوان در روز دوشنبه 25/5/89 به گفتگو علیرضا جاوید نیا می پردازد.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان ، برنامه بین خودمون باشه که کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان هر شب در گفتگویی صمیمانه با هنرمندان ، سیاستمداران ، ورزشکاران و ... به  بررسی فعالیتها ، زندگی شخصی و ... این افراد می پردازد، در این برنامه با علیرضا جاویدنیا بازیگر طنزپرداز رادیو،گفتگو خواهد کرد.

لازم به ذکر است جاوید نیا  از نفرات برتر اولین جشنواره طنز و تبسم می باشد.

بین خودمون باشه هر روز از ساعت 22 به سردبیری محمدعلی علایی و گویندگی منصور ضابطیان و به تهیه کنندگی سیروس رجبی از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم مرداد ۱۳۸۹ساعت 12:42  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

ویژه برنامه های رادیو جوان در ماه مبارک رمضان

رادیو جوان در ایام ماه مبارک رمضان با ویژه برنامه های گوناگونی میزبان مخاطبان خواهد بود.

مسافران آسمان

مسافران آسمان کاری است از گروه جوان و اندیشه رادیو جوان که در زمان سحرگاهی از رادیو جوان پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان در این برنامه بخش های مختلفی چون دعای سحر ، بخش هایی از صحیفه سجادیه ، سلام به امام رضا(ع) ، مجموعه صحبت ها وادعیه ی حضرت فاطمه زهرا (س) ، گزارش و ... تشکیل شده است.

مسافران آسمان هر روز از ساعت4 صبح به کارشناسی هادی ربیعی و به سردبیری مجتبی امیری ، به تهیه کنندگی علیرضا محمدنیا از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

ای چراغ مطمئن!

این برنامه نمایشی با محوریت اخلاقی و اجتماعی می باشد و در هر قسمت با پرداختن به داستانی مجزا تلاش می کند تا درقالب نمایش زندگی مردم را در مواجهه با مشکلات مختلف نشان دهد .

ای چراغ مطمئن به نویسندگی و سردبیری اشرف السادات اشرف نژاد و تهیه کنندگی مرضیه میرسلطانی هر روز از ساعت 16:15 از رادیو جوان پخش خواهد شد.

آهسته عاشق می شوم

آهسته عاشق می شوم کاری است از گروه جوان و اندیشه رادیو جوان که در زمان افطار از رادیو جوان پخش می شود.

در این برنامه که به گویندگی فاطمه صداقتی و با بازی فریدون محرابی اجرا می شود، بخشهای مختلفی چون سفره افطار در شهرهای کشور ، توسل به اسما الحسنی ، قرار شنوندگان ، فرشته ای در جایگاه انسانها و ...گنجانده شده است  و محور اصلی این برنامه بر مبنای شکرگزاری از نعمت های خداوند می باشد.

آهسته عاشق می شوم به سردبیری عطیه عسگری و مرضیه خواجه محمود و به تهیه کنندگی سیروس رجبی و علیرضا محمدنیا از ساعت 19 از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

حریم

نمایش حریم کاری است از گروه جوان و جامعه رادیو جوان که به سردبیری وحید نیکوقدم و به کارگردانی محمودرضا قدیریان در طول ماه مبارک رمضان از رادیو جوان پخش می شود.

این نمایش پیرامون جوانی است که علاوه بر دارا بودن مشکلات مالی از مشکل فیزیکی نیز رنج می برد.

نمایش حریم به تهیه کنندگی طیبه شیخ زاده و به نویسندگی نرگس الهی از ساعت 20:30 از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم مرداد ۱۳۸۹ساعت 14:19  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

پرونده چهل سالگی در رادیو جوان

برنامه سینمایی آپارات رادیو جوان در روز پنجشنبه 7/5/89 به نقد و بررسی فیلم در حال اکران چهل سالگی می پردازد.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان در این برنامه با حضور علیرضا رئیسیان کارگردان و تهیه کننده و مصطفی رستگاری فیلمنامه نویس و در گفتگو با ناهید طباطبایی نویسنده کتاب چهل سالگی و رضا استادی منتقد و کارشناس ، این فیلم که با بازی عزت الله انتظامی، محمدرضا فروتن و لیلا حاتمی بر روی پرده سینما ها قرار داد بررسی خواهد شد .

آپارات کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان که پنج شنبه هرهفته  به سردبیری شهاب نادری مقدم و گویندگی اشکان صادقی و به تهیه کنندگی فریبرز گلبن از ساعت 14:30از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه ششم مرداد ۱۳۸۹ساعت 12:46  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

الهام پاوه نژاد در رادیو جوان

برنامه بین خودمون باشه رادیو جوان در روز دوشنبه4/5/89 میزبان الهام پاوه نژاد خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان در این برنامه در گفتگو با الهام پاوه نژاد به زندگی شخصی و کارنامه هنری وی می پردازد ، لازم به ذکر است اجرای این برنامه را بهنام تشکر برعهده خواهد داشت.

بین خودمون باشه کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان که هرشب به سردبیری شهاب نادری مقدم و به تهیه کنندگی سیروس رجبی از ساعت22 از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

+ نوشته شده در  دوشنبه چهارم مرداد ۱۳۸۹ساعت 8:43  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

آسیب شناسی سینمای کمدی در رادیو جوان

برنامه سینمایی آپارات رادیو جوان در روز پنجشنبه31/4/89  به موضوع بررسی و آسیب شناسی سینمای کمدی می پردازد.

 به گزارش روابط عمومی رادیو جوان در این برنامه در گفتگو با کارشناسانی چون شهباز زمان ، رسول توکلی ، آرش معیریان و شاهد احمدلو سینمای کمدی ایران نقد و بررسی خواهد شد.

شایان ذکر است در این برنامه سریال مستند رادیویی زندگی نامه ناصر تقوایی پخش خواهد شد.

آپارات کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان که به سردبیری شهاب نادری مقدم ، گویندگی اشکان صادقی و به تهیه کنندگی فریبرز گلبن پنج شنبه هرهفته از ساعت14:30 از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

 

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام تیر ۱۳۸۹ساعت 14:50  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

شاعر طنز پرداز در رادیو جوان

برنامه سمفونی جیرجیرکها رادیو جوان در روز سه شنبه مورخ 29/4/89  به شعرخوانی بصورت طنز به همراه پخش ترانه های طنز می پردازد.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان برنامه سمفونی جیر جیرکها  به شعرخوانی بصورت طنز به همراه پخش ترانه های طنز می پردازد،که مهمان روز سه شنبه این برنامه        خلیل جوادی شاعر طنز پرداز می باشد.

برنامه سمفونی جیرجیرکها کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان که به سردبیری محمد علائی و تهیه کنندگی سیروس رجبی از ساعت 16.15 از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و نهم تیر ۱۳۸۹ساعت 14:33  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

نویسندگان نسل چهارم در رادیو جوان

برنامه بین خودمون باشه رادیو جوان هر شب با دعوت از چهر ه های سرشناس در حوزه های فرهنگ ،سیاست ،ورزش و... به گفتگو می پردازد.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان روز سه شنبه 29/4/89 در این برنامه با نویسنده ی کتاب" یوسف آباد خیابان سی و سه" سینا دادخواه که نویسنده نسل چهارم ایرانی می باشد صحبت خواهد شد.

برنامه مثلث روزهای سه شنبه کاری است از گروه جوان وفرهنگ رادیوجوان که به سردبیری محمد علی  علائی  ،به تهیه کنندگی سیروس رجبی  و گویندگی منصور ضابطیان هر شب  از ساعت 22  از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و نهم تیر ۱۳۸۹ساعت 14:29  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

ویژه برنامه های رادیو جوان در روز مبعث رسول اکرم (ص)

رادیو جوان در روز شنبه نوزدهم تیرماه همزمان با سالروز مبعث پیامبر اکرم (ص) با 15 ساعت ویژه برنامه با عنوان ( واینک پیامبر ) در کنار مخاطبان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان  این برنامه در بخشهای مختلفی نظیر کارشناسی با حضور دکتر احمد مسعود ، دکتر افلاطونی ، علی باقرلی ، مجید حبیبی و ... ، شعر خوانی با حضور حافظ ایمانی ، گفتگو با هنرمندا و ورزشکاران با حضور احسان علیخانی ، گزارش مردمی ، ارتباط با مکه مکرمه و گزارش از مسجد الحرام ، گزارش از مراکز استان ها ، اجرای موسیقی زنده و ...  به سردبیری شهاب نادری مقدم ، نیره مراد حاصلی ، مریم بابایی ، افشین حسین خانی و وفرزانه ناظری با گویندگی رضا صفدری ، نسیم رفیعی ، پیمان قریب پور ، پروین کرمی آ اشکان صادقی و با تهیه کنندگی فریبرز گلبن ، طیبه شیخ زاده ، علیرضا محمدنیا و .. از ساعت 7 صبح از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم تیر ۱۳۸۹ساعت 14:3  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

رادیو جوان بررسی می کند:

پلمپ تالار نمایش مولوی

برنامه مثلث رادیو جوان در روز سه شنبه 15/4/89 به موضوع پلمپ تالار مولوی می پردازد.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان در این برنامه در گفتگو با مهدی مکاری مدیر پیشین تالار نمایش مولوی و بهنام تشکر بازیگر تئاتر در ادامه برنامه هفته گذشته در رابطه با پلمپ و رفع پلمپ تالار نمایش مولوی گفتگو خواهد شد.

لازم به ذکر است که تالار نمایش مولوی اوایل خرداد ماه به دلایل نامعلوم پلمپ و پس از مدتی رفع پلمپ گردید.

برنامه مثلث روزهای سه شنبه کاری است از گروه جوان وفرهنگ رادیو جوان که به سردبیری شهاب نادری مقدم و با گویندگی شهباز زمان از ساعت 12 از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

 

 

+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم تیر ۱۳۸۹ساعت 10:10  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

محمدعلی کشاورز در رادیو جوان

برنامه بین خودمون باشه رادیو جوان در روز شنبه12/3/89 و یکشنبه 13/3/89 به گفتگو با محمدعلی کشاورز می پردازد.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان ، برنامه بین خودمون باشه که کاری است از گروه جوان و فرهنگ رادیو جوان هر شب در گفتگویی صمیمانه با هنرمندان ، سیاستمداران ، ورزشکاران و ... به  بررسی فعالیتها ، زندگی شخصی و ... این افراد می پردازد، در این برنامه با استاد برجسته و پیشکسوت بازیگری محمد علی کشاورز گفتگو خواهد کرد.

بین خودمون باشه هر روز از ساعت 22 به سردبیری محمدعلی علایی و گویندگی منصور ضابطیان و به تهیه کنندگی سیروس رجبی از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم تیر ۱۳۸۹ساعت 12:13  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

ویژه برنامه های رادیو جوان در روز میلاد حضرت علی (ع)

رادیو جوان در روز شنبه 5/4/89 مقارن با سالروز ولادت حضرت امیرالمونین علی (ع) با 17 ساعت برنامه ویژه با عنوان امیر خوبان در کنار مخاطبان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رادیو جوان این برنامه در بخشهای متنوعی نظیر کارشناسی با حضور دکتر منصور پهلوان ( فوق دکترای الهیات و استاد دانشگاه)  و حجه الاسلام محمدرضا صداقت زاده و...، گزارش مردمی ، نمایش ، نحوه برگزاری مراسم ولادت حضرت علی(ع) در شهرستانها، بچه های خوب برای پدران خوب، ارتباط با مکه مکرمه ، ارتباط با مراکز استانها ، وقتی بابا کوچک بود،حضور ورزشکاران و خوانندگان و... تشکیل شده است.

لازم به ذکر است در خلال ویژه برنامه امیر خوبان برنامه های جدید شبکه جوان معرفی خواهد شد.

ویژه برنامه امیر خوبان به سردبیری افشین حسین خانی ، شهاب نادری مقدم، پانته آ پاچنگی، انوشه میرمجلسی ، شکوفه موسوی و زهره عبدالرحیم و با گویندگی فاطمه صداقتی ، لاله اکبری،آرزو جعفرپور ، نسیم رفیعی ، امیر زنده دلان ، اشکان صادقی و به تهیه کنندگی فریبرز گلبن ، اکبر لکلری ، طیبه شیخ زاده از ساعت7 صبح از رادیو جوان به روی آنتن می رود.

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوم تیر ۱۳۸۹ساعت 13:53  توسط روابط عمومی رادیو جوان  | 

مطالب قدیمی‌تر